אודות

מי אנחנו 

חברת "עמיר ברנר עיצוב תאורה" היא חברה מובילה העוסקת בעיצוב תאורה אדריכלית, יעוץ תאורה ותאורת פיתוח. החברה פיתחה יכולות ייחודיות במתן פתרונות יצירתיים בפרויקטים מורכבים, תוך שימת דגש על התהליך, הדיאלוג למול המזמין, הקפדה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר, ותוצאות מרהיבות.. 

 

החברה נוסדה בשנת 2008, כהמשך ישיר לפעילותו הפורה והיצירתית של המנכ"ל, המעצב הראשי ובעל-החברה עמיר ברנר, שעוסק בתחום התאורה משנת 1988. שילוב בין הידע העיצובי, הניסיון הרב, הצוות המצוין והאהבה לתחום מביאים את החברה לרמתה הגבוהה.

זוכה אות העיצוב 2018, על עיצוב התאורה ב"היכל השמות", אתר ההנצחה הלאומי בהר הרצל, ירושלים

זוכה אות העיצוב 2019, על עיצוב התאורה בת"תערוכת בתי הכנסת" מוזיאון התפוצות, תל אביב

מעצב, בעלים ומנכ"ל - עמיר ברנר

החל את דרכו בעולם התאורה לפני למעלה משני עשורים, כטכנאי במופעי במה. כעבור כשנה החל ללמוד תאורה בחוג לתיאטרון באוניברסיטת תל-אביב. מאז ועד היום עיצב עמיר ברנר תאורה ללמעלה מ-400 מופעי במה בתחום התיאטרון, המחול, המופעים המוזיקאליים והאירועים המסחריים. 

 

בשנת 1999 נפגש לראשונה עם תחום התאורה האדריכלית, כאשר עיצב את התאורה למרכז המבקרים "חמאם אל באשה" בעכו. שם, כמו גם בשאר הפרויקטים האדריכליים הרבים שעיצב מאז, שילב עמיר ברנר את המיומנות, הידע והניסיון שצבר בתחום תאורת הבמה, ויישם אותם בתחום התאורה האדריכלית והמוזיאלית. בהמשך הדרך עיצב עמיר ברנר תאורה לעשרות פרויקטים בתחום התאורה האדריכלית.

 

במהלך השנים העביר עמיר ברנר הרצאות רבות בתחום התאורה. שימש 12 שנה כמרצה בחוג לאמנות התיאטרון, שנתיים בסמינר הקיבוצים וכן מוזמן כמרצה אורח למגמת ארכיטקטורה ב"מכללה לעיצוב חיפה".

כיום חברת "עמיר ברנר עיצוב תאורה בע"מ" עוסקת בייעוץ ובתכנון תאורה אדריכלית. החברה מתמקדת בתאורת קניונים, מרכזי מבקרים, תאורת פיתוח וכן תאורה למבני תיאטרון ואולמות אודיטוריום לסוגיהם.

 

ייחודה של החברה מתבטא בתעוזה, דמיון ויצירתיות. שילוב בין אלמנטים ארכיטקטוניים ותיאטרוניים, הבנה עמוקה באופטיקה של האור, תוך שימת דגש על קבלת התוצאות הרצויות לשביעות רצון הלקוח, וכל זאת תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים, ביצוע ברמה גבוה ושמירה על מסגרת התקציב.

 

מעצבת בכירה - אלה כהן 

 

אלה כהן, בעלת תואר ראשון BA בעיצוב תפאורה ותאורה - אוניברסיטת תל אביב , החוג לתיאטרון, החלה את דרכה המקצועית כמעצבת עצמאית של תפאורה ותאורה בתיאטרון. 

משנת 2007 היא מעצבת ויועצת תאורה, שרטטת, אחראית פרוייקטים בחברה. 

בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום. 

 

Home

Projects 

Spotlight

Customers

About 

Contact

Accessibility   statement

ת.ד. 3917 קדימה 60920

 טלפון: 972-9-8995567+

פקס: 972-9-8995819+

a_brener@zahav.net.il

  • Facebook

Ⓒ כל הזכויות שמורות לעמיר ברנר - עיצוב תאורה בע"מ

עיצוב ובניית אתרים: דינה לרנר wix&me