עיצוב תאורה - קניון אבנת פ"ת, קומת המותגים.

1/2

קניון אבנת (המכונה גם "הקניון הגדול"), הינו קניון ותיק והראשון שהוקם בפ"ת. חברת "קניוני ישראל" שהקניון בבעלותה, החליטה לשדרג את הקניון ולהוסיף לו קומת מסחר שלישית – בנוסף על השתיים קיימות.

הקומה החדשה מותגה כקומת מותגים, והעיצוב שלה (משרד פיני ויינברג) תוכנן בהתאם.

 

מראה הקומה תוכנן בקפידה, עם קוים ארכיטקטוניים נקיים, בתוספת של נגיעות עכשויות כדוגמת מסכי LED ה"עוטפים" את עמודי המבנה וכן שימוש בחומרים עכשויים כגון בריסול כסוף ועוד.

 

עיצוב התאורה נעשה כך שמצד אחד ימשיך את הקו הנקי, ומצד שני ידגיש את קוי המבנה האדריכלי ע"י תאורה הבוקעת מחריצים ורווחים הקיימים בתקרה ובקירות.

 

בנוסף עיצוב התאורה היה צריך לעמוד בדרישה של קניוני שיראל הדורשת רמת אור של 900 לוקס בממוצע, שהיא רמת אור גבוהה.היה זה אתגר גדול להגיע לרמת אור כה גבוהה, בלי לסנוור את המבקרים. כמו כן, ברובו של מסלול ההליכה, אין תקרה מעל אלא תקרה מהצד של החנויות. בכדי להתגבר על מכשול זה, תוכננו גופי תאורה מתכווננים בעוצמה של 70 וואט בלבד, אך בצפיפות גבוהה, המכוונים למסלול ההליכה בזווית, מה שנתן את רמת האור הנדרשת בלי לגרום לסינוור.

 

כיום בקומה ישנן חנויות ממיטב המותגים בעולם כגון Amaro, Likrish, Billabong boardshop ,Timberland , H&m , Bear&pull ,Aldo, Accessorize london, Sacks ועוד,  וביחד עם העיצוב האדריכלי ועיצוב התאורה מקנים לקונה תחושה שהוא בקניות בחו"ל. 

 

עמיר ברנר  עיצוב תאורה בע"מ  /  ת.ד. 3917 קדימה 60920  /  טלפון: 972-9-8995567  /    פקס: 972-9-8995819  /    a_brener@zahav.net.il  /  
  • Facebook Clean

עיצוב ובניית אתרים: www.wixandme.com